MaxLink 40G QSFP+ SR4 optický modul, 100m, 850nm, MPO-12, MM

ML-QSFPSR4
ML-QSFPSR4 je 40Gbps QSFP+ modul s 850nm vlnovou délkou, MPO konektorem a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. Modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".... Více informací

Popis produktu

ML-QSFPSR4 je 40Gbps QSFP+ modul s 850nm vlnovou délkou, MPO konektorem a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. Modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Specifikace

Optika

Formát:QSFP+
Pro typ kabelu:Multi Mode
Přenosová rychlost:40 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:850
Dosah [km]:0,1
Typ přenosu:12-vláknový
Typ broušení:UPC

Konektory a rozhraní

Optické konektory:MPO

Obecné

Kompatibilita:Cisco

Software

DDMI - diagnostika:Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2020 - Discomp s.r.o.

DISCOMPIIS01