Optické sítě

MaxLink 40G DAC kabel, QSFP+ na 4xSFP+, 2m
porovnat
ML-DAC40G4SFP+2

MaxLink 40G DAC kabel, QSFP+ na 4xSFP+, 2m

MaxLink 40G DAC kabel, QSFP+ na 4xSFP+, 1m
porovnat
ML-DAC40G4SFP+1

MaxLink 40G DAC kabel, QSFP+ na 4xSFP+, 1m

MaxLink 40G QSFP+ DAC kabel, 2m
porovnat
ML-DAC40G+2

MaxLink 40G QSFP+ DAC kabel, 2m

MaxLink 40G QSFP+ DAC kabel, 1m
porovnat
ML-DAC40G+1

MaxLink 40G QSFP+ DAC kabel, 1m

MaxLink 40G QSFP+ SR4 optický modul, 100m, 850nm, MPO-12, MM
porovnat
ML-QSFPSR4

MaxLink 40G QSFP+ SR4 optický modul, 100m, 850nm, MPO-12, MM

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S3155-03-SC

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S31D-3-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S5531-03-SC

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S3155-3
Doporučujeme

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S5531-3
Doporučujeme

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 30m
porovnat
ML-AOC10G+30

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 30m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 25m
porovnat
ML-AOC10G+25

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 25m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m
porovnat
ML-AOC10G+20

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 15m
porovnat
ML-AOC10G+15

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 15m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m
porovnat
ML-AOC10G+10
Doporučujeme

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 7m
porovnat
ML-AOC10G+7

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 7m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 3m
porovnat
ML-AOC10G+3
Doporučujeme

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 5m
porovnat
ML-AOC10G+5

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 5m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 2m
porovnat
ML-AOC10G+2

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 1m
porovnat
ML-AOC10G+1

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m
porovnat
ML-DAC28+3

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m
porovnat
ML-DAC28+2

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m
porovnat
ML-DAC28+1

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S+31D-10-HP

MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S3155-20-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S5531-20-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S31D-20-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

Optické sítě

Pro instalaci a efektivní vedení optické sítě vám nabízíme široké portfolio produktů. V přehledu jednotlivých podkategorií můžete vybírat optické síťové karty a zásuvky, adaptéry a spojky, rozvaděče, spojovací boxy, GPON a GEPON. Doporučit vám můžeme také speciální čistící prostředky pro zvýšení kvality a prodloužení životnosti zařízení. Všechny produkty jsou opatřeny detailní technickou specifikací a doporučením. V případě zájmu vám ochotně pomůžeme s výběrem. Jednotlivé prvky optické sítě jsou kvalitně zpracované a dodávané s plnou zárukou s garancí dlouhé životnosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2020 - Discomp s.r.o.

DISCOMPIIS01