SFP Moduly

Zobrazit filtry
MaxLink 40G DAC kabel, QSFP+ na 4xSFP+, 2m
porovnat
ML-DAC40G4SFP+2

MaxLink 40G DAC kabel, QSFP+ na 4xSFP+, 2m

MaxLink 40G QSFP+ SR4 optický modul, 100m, 850nm, MPO-12, MM
porovnat
ML-QSFPSR4

MaxLink 40G QSFP+ SR4 optický modul, 100m, 850nm, MPO-12, MM

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S3155-03-SC

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S31D-3-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S5531-03-SC

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S3155-3
Doporučujeme

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S5531-3
Doporučujeme

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S3155-20-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S5531-20-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
porovnat
ML-S31D-20-HP

MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S3155-20-SC

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S5531-20-SC

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1Gbps, Cisco comp.
porovnat
ML-SFP-RJ45-1G

MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1Gbps, Cisco comp.

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx, 1310/Rx1550nm,40km, 1x LC konektor, DDM, Cisco comp.
porovnat
ML-S3155-40

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx, 1310/Rx1550nm,40km, 1x LC konektor, DDM, Cisco comp.

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S31D-40

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S31D-3

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S3155-20
Doporučujeme

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S5531-20
Doporučujeme

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
porovnat
ML-S85D-05

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

SFP Moduly

Jde o technický standard optických vložných transceiverů, definovaný v květnu 2001 skupinou MSA. Jedná se o kompaktní optický transceiver, resp. modul, převodník, používaný v telekomunikačních a datových sítích. SFP modul je populární, rozšířený a výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC moduly. Narozdíl od GBIC modulu má modul SFP technologie přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 24 portů pro SFP moduly na 1U.

SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří některé jednovláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery). SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.Většinu SFP modulů je možno na přání dodat s digitální diagnostikou (DMI) dle standardu MSA SFF-8472.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2020 - Discomp s.r.o.

DISCOMPIIS01