MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

ML-S5531-20-HP
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.HPE kompatibilitaModul je určen pro sw... Více informací

Popis produktu

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

HPE kompatibilita

Modul je určen pro switche HP se softwarem Pro-Vision (ProCurve) nebo ArubaOS.

Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S3155-20-HP, viz související produkty.

Specifikace

Optika

Formát:SFP
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1550 / 1310
Dosah [km]:20
Typ přenosu:WDM

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]:-10 až 70

Konektory a rozhraní

Optické konektory:(1) LC

Obecné

Kompatibilita:HP

Software

DDMI - diagnostika:Ano

Ke stažení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2020 - Discomp s.r.o.

DISCOMPIIS01