MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+85D-03
ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.... Více informací

Popis produktu

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Specifikace

Optika

Formát:SFP+
Pro typ kabelu:Multi Mode
Přenosová rychlost:10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:850
Dosah [km]:0,3
Typ přenosu:2-vláknový

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]:-10 až 70

Konektory a rozhraní

Optické konektory:(2) LC

Obecné

Kompatibilita:Cisco

Software

DDMI - diagnostika:Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2020 - Discomp s.r.o.

DISCOMPIIS01 - en-US