MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx, 1310/Rx1550nm,40km, 1x LC konektor, DDM, Cisco comp.

ML-S3155-40
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných... Více informací

Popis produktu

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S5531-40 , viz související produkty.

Specifikace

Optika

Formát:SFP
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310 / 1550
Dosah [km]:40
Typ přenosu:WDM

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]:-10 až 70

Konektory a rozhraní

Optické konektory:(1) LC

Obecné

Kompatibilita:Cisco

Software

DDMI - diagnostika:Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2020 - Discomp s.r.o.

DISCOMPIIS01 - en-US